Jesteś tutaj:Strona główna>>5 kolejka CALH: Juniorzy ogrywają lidera !

5 kolejka CALH: Juniorzy ogrywają lidera !

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiejszego dnia odbyła się piąta kolejka CALH, była to zarazem kolejka kończąca pierwszą rundę spotkań. Zajazd Czorsztyński Team ograł lidera Ostrowsko Migrond 6-4, a nasi dzielni strażacy po raz kolejny doznali  porażki, tym razem 1-9 z Grzędą Zaskale.

Zajazd Czorsztyński Team 6-4 Ostrowsko Migron

Bramki: 2x Słodyczka, 2x Gorlicki, Jarząbek, samobójcza - Waksmundzki, Młynarczyk, Kunka, Sral

Jak na razie najlepsze spotkanie w całym turnieju, mecz bardzo wyrównany, do samego końca nie było wiadomo kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.  Zajazd prowadził już 4-1, lecz Ostrowsko zdołało wyrównać i mogło nawet prowadzić, lecz bardzo dobrze w bramce spisywał się golkiper Lubania, Sikora. Bramkę dającą prowadzenie zdobył Jarząbek, wykończył bardzo dobrze przeprowadzoną kontrę, Ostrowsko przed końcem spotkania dobił Słodyczka, ustalając wynik spotkania na 6-4.

OSP Maniowy 1-9 Ochotnica Dolna

Bramki: Staszel - 3x Kęska, Forenda, 2x Sikora, 2x Urbaniak

Początek dość wyrównany, strażakom z Maniów już chyba po raz setny zabrakło wykończenia i szczęścia. Niewykorzystane sytuacje.... nie trzeba chyba nawet kończyć tego powiedzenia, wystarczy spojrzeć na wynik meczu. Za tydzień chyba najlepsza okazja dla OSP aby zdobyć jakieś punkty, mecz z drużyną Sromowiec, jeśli z nimi strażacy doznają porażki, to o jakichkolwiek punktach mogę chyba zapomnieć.

Sromowce Wyżne 5-15 Grzęda Zaskale

Bramki: Bańkosz Wojciech, 2x Pierwola Andrzej, 2x Liptak - 5x Grzęda Karol, Grzęda Stanislaw, Kubicz, Leski, Olędzki, 3x Gacek Grzegorz, 3x Gacek Nikodem

Bardzo jednostronne widowisko, chociaż pierwsze minuty były bardzo wyrównane. Grzęda z minuty na minutę coraz bardziej się rozkręcała, a gracze Sromowiec nie mieli nic do powiedzenia, kilka razy któryś z graczy błysnął geniuszem dzięki czemu zdobyli pięć bramek, jednak na więcej stać ich nie było.